Szanowni Państwo !!!

Spółka GROS-POL Plus powstała w 2010 roku. Założyciele Spółki, a także jej pracownicy to wysoko wykwalifikowana kadra, która przez ponad 20 lat zdobywała doświadczenie oraz doskonaliła swe umiejętności na realizacyjnych zadaniach Spółki Gros-Pol na terenie Polski, jak i poza granicami kraju.

Nasze działania charakteryzuje przede wszystkim troska o środowisko naturalne oraz służenie Inwestorowi pomocą w zidentyfikowaniu potencjalnego ryzyka zagrożenia środowiska na wczesnym etapie planowanej inwestycji.

Dysponujemy doświadczonym zespołem specjalistów, zdolnym sprostać najwyższym wymaganiom w projektowaniu oraz szeroko pojętym doradztwie technicznym, jak i wykonawstwie.

Firma GROS - POL Plus wykonuje swe prace według Systemu Zarządzania Jakością zgodnym z normą PN-EN ISO 9001:2001. System ten uprawnia do nadawania oceny zgodności - znaku CE produkowanym urządzeniom.

Spółka posiada pracowników i urządzenia pozwalające na spawanie następującymi metodami:

Spawane są stale konstrukcyjne zwykłej i wyższej jakości oraz stale o podwyższonej wytrzymałości, stale stopowe do pracy w podwyższonych temperaturach oraz stale wysokostopowe nierdzewne i żaroodporne.

Ocena wykonanych spoin zlecana jest uprawnionym laboratoriom, które wykonują badania metodami nieniszczącymi:

Oferujemy przeprowadzanie prób hydraulicznych na dowolnie maksymalnych ciśnieniach.

Pragniemy, aby nasza Spółka kojarzyła się Państwu z rzetelną i fachową realizacją powierzonych zadań oraz z zachowaniem najwyższego poziomu etyki w biznesie.

Serdecznie zapraszam do współpracy.